Instalacje wodno-kanalizacyjne

     Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej zaczyna się od stworzenia kanalizacyjnych podejść. Wykonuje się je podłączając do głównego pionu kanalizacyjnego każde z urządzeń sanitarnych, które mogą posiadać jedno wspólne podejście, takich jak kabiny prysznicowe, wanny, umywalki. Każda toaleta musi mieć osobne podejściu, które znajdować się będzie niżej od wszystkich innych. Podejście do kabiny, wanny czy zlewu może być o długości maksymalnie trzech metrów, a w przypadku ubikacji jedynie metr. Dobór odpowiednich spadków, a także średnic rur kanalizacyjnych jest niezmiernie istotne. Najlepiej poprosić o pomoc fachowca, zły wybór poskutkuje powolnym odprowadzaniem zanieczyszczeń, co natomiast będzie miało wpływ na zatykania się rur. Taka sytuacja spowoduje ciągłe naprawy, a zarazem koszty. 
     Podczas tworzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej trzeba bezwzględnie pamiętać by nie umieszczać jej nad wszelkiego rodzaju instalacjami elektrycznymi i gazowymi. Należy także zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie piony kanalizacyjne muszą być wentylowane. Zakończenie każdego pionu powinno znajdować się nad dachem nieruchomości, a przynajmniej jeden zakończony powinien być wywiewką. Niekiedy stosuje się zawory napowietrzające na zakończeniach.

     Firma PROFSYSTEM zapewni Państwu fachową pomoc w zaprojektowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnej a solidne wykonanie zagwarantuje spokojne użytkowanie przez długie lata.
     Specjalizujemy się w pracach wewnątrz budynku:
  ♦ instalacjach wodnych
  ♦ instalacjach kanalizacyjnych

  undicom.pl
  tworzenie stron www katowice
  created by