O firmie

  O firmie

  Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim od 1991 roku. Z czasem rozwinęliśmy się i w 2010 roku przekształciliśmy się w S.C. Prof System. Specjalizujemy się w projektowaniiu i wykonawstwie instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, solarnych, c.o. i gazowych oraz kompleksowych pracach budowlanych.
   

    Rosnące zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii, jak również możliwość zastosowania ekologicznych rozwiązań w naszym otoczeniu, skłania nas do przedstawienia Państwu propozycji dotyczącej nowoczesnych systemów grzewczych.

   Jesteśmy świadomi zagrożeń wynikających z cywilizacyjnego rozwoju świata i zwracamy dużą uwagę na ochronę środowiska naturalnego, dlatego w naszej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie oszczędności energii i stosujemy urządzenia odzyskujące ciepło lub korzystające z odnawialnych źródeł energii. Tym samym chcemy mieć udział w popularyzowaniu urządzeń typu pompy ciepła, panele solarne, rekuperatory.
   

   Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie certyfikaty wymagane w Polsce i na świecie a wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Stoją na nami murem wszystkie rzetelnie wykonane przez nas inwestycje.

  Współpracujemy z wiodącymi polskimi firmami min. Junkers i San Energy.
  Wieloletnie doświadczenie jak i gruntowana wiedza pozwalają nam na skierowanie naszej oferty zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji.

  Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

  undicom.pl
  tworzenie stron www katowice
  created by