Systemy uzdatniania wody

       CosmoWATER
   

      Twardość to właściwość wody spowodowana obecnością rozpuszczonych w niej soli przede wszystkim wapnia i magnezu (Ca + Mg). Stężenie obu tych pierwiastków decyduje o poziomie twardości ogólnej wody, co wiąże się z procesem powstawania osadów. Proces zmiękczania polega na usunięciu z wody pierwiastków powodujących twardość wody - wapnia (Ca) oraz magnezu (Mg). Zmiękczanie polega na filtrowaniu wody przez specjalne złoże zwane żywicą jonowymienną. W zmiękczaczach CosmoWATER zastosowana jest wysokowydajna żywica monosferyczna. Po uzdatnieniu określonej ilości wody, złoże poddawane jest procesowi czyszczenia – tzw. regeneracji.
   

       Stosując wodę miękka po zmiękczaczach serii CosmoWATER, chronimy urządzenia grzewcze i instalacje przed kamieniem kotłowym, a armaturę i sanitariaty przed osadem. Dodatkowo zabezpieczamy urządzenia AGD przed zniszczeniem i wzrostem zużycia energii. Dzięki miękkiej wodzie pranie jest czystsze i aksamitnie miękkie, bez konieczności stosowania płynów zmiękczających. Miękka woda lepiej wypłukuje resztki proszku do prania, dzięki czemu wyprane tkaniny są miłe w dotyku i pozbawione substancji alergizujących. Miękka woda sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka i delikatna. Kąpiel w takiej wodzie jest prawdziwa przyjemnością. Włosy są nawilżone i mają piękny, aksamitny połysk.      COSMOWATER to gama najnowocześniejszych urządzeń do uzdatniania wody, które wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Opatentowane, unikalne rozwiązania zastosowane w tych urządzeniach mają na celu uzdatnianie wody w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Posiadają unikalny design, są w pełni automatyczne, tanie w eksploatacji i trwałe. Oferujemy produkt oraz świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  Cosmo Water Home

   

  Nowoczesny Inteligentny System Uzdatniania Wody
   

  Urządzenie w pełni automatyczne ze sterowaniem objętościowo-logicznym, regeneracja uruchamiana na podstawie ilości uzdatnionej wody z uwzględnieniem jej poboru w czasie.

  W skład uzdatniacza wchodzi:
  - kolumna z żywicą jonowymienną i zbiornika solanki
  - elektroniczna głowica sterująca z podtrzymaniem pamięci w przypadku zaniku napięcia
  - regulator twardości wody z by-pass
  Zalety urządzania:
  - rejestruje konsumpcję wody w ostatnich 7 dniach z uwzględnieniem rozbioru wody w czasie
  - kontroluje zużycie złoża
  - posiada zabezpieczenie antyprzelewowe chroniące przed zalaniem pomieszczenia w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej
  - charakteryzuje go niezawodność, działanie bezobsługowe
  - niskie koszty eksploatacji

   

  undicom.pl
  tworzenie stron www katowice
  created by